אודות החברה

נדל"ן חכם היא חברה מובילה ואיתנה בתחומי הנדל"ן המגוונים. ההחברה מעניקה מעטפת פתרונות מקצועית בתחום לרוכשי דירות, משקיעים, ודיירי פרויקטים של התחדשות עירונית. בראש החברה עומד יניב זגורי, מהנדס בניין במקצועו ובעל ניסיון של שני עשורים בתחום היזמות. יניב זגורי מכהן כמנכ"ל החברה ובעלים, כשלצדו צוות מנצח המורכב ממשפטנים, יועצי שיווק ומנהלים מומחים בתחומם.

החברה הוקמה בשנת 2007 במטרה לספק למשקיעים ולרוכשי דירות קשת שירותים מקצועיים תחת קורת גג אחת. בשנת 2012 החברה עברה אפיון ומיתוג מחדש ושינתה את שמה לנדל"ן חכם. החברה הרחיבה את פעילותה לאחרונה והוסיפה שירותים נוספים ובהם ייעוץ וליווי פרויקטים של התחדשות עירונית – תמ"א 38 ופינוי בינוי במטרה לספק אפיקים נוספים.

החברה צברה מוניטין רב בענף היזמות והבנייה והפכה לאחת החברות המובילות בייזום פרויקטים ייחודיים של נדל”ן באזור תל אביב יפו. פעילותה של החברה מתמקדת ביזמות על כל רכיביה, קידום תהליכים להשבחת קרקע, קידום קבלת היתרי בנייה לפרויקטים וביצועם בפועל, ארגון וליווי פרויקטים מהיום הראשון ועד ליום מסירת המפתח.

הקשר האישי והחם עם לקוחות החברה מורגש היטב באוויר והוכחה לכך היא דלתו הפתוחה של מנכ"ל החברה המאפשרת לכל לקוח לשוחח עמו ולקבל שירות בגובה העיניים. דבר זה, יוצר תחושת ביטחון עבור משקיעים, כמו גם רוכשים המעוניינים לקבל שירות מקצועי ואדיב לאורך כל התהליך.

החברה פונה לקהל יוקרתי ועממי כאחד, מעניקה מענה מקצועי וממנה מנהל פרויקט המלווה את לקוחות החברה צעד צעד בכל התהליך, החל מליווי משפטי צמוד, דרך התנהלות בירוקרטית מול הרשויות וכלה בקבלת המפתחות לשביעות רצונם.

Habaron