חזון החברה

זה יותר מעשר שנים שחברת נדל"ן חכם יוזמת, מובילה ומנהלת פרויקטים של נדל"ן. בכל הפרויקטים והמבנים שהקמנו ראינו לנגד עינינו את טובת הלקוחות שלנו שחיפשו חברה מקצועית ואחראית שבונה עבורם בית מהיסוד.

אין ספור הלקוחות שלנו מתגוררים בבניינים ובמתחמים שבנינו לכל מגזר ולכל קבוצת אוכלוסייה, נהנים מהשכונות המתחדשות שלהם בזכות תמ"א 38, והם השותפים שבזכותם אנו משיגים את החזון של החברה ההולכת ומתפתחת, גדלה ומסתעפת לאפיקים שונים שבהם היא מסוגלת לעמוד באתגרים, מורכבים ככל שיהיו.

כל צמיחה של חברה חייבת להישען על בסיס איתן – מקצועי, פיננסי, ניהולי, יזמי ויצירתי. בכל פרויקט כזה הוכחנו את יכולותינו ובנינו בכל שלב את הקומה הבאה לא רק בבניינים שבנינו אלא גם בבניין החברה עצמה, מנדבך היסוד ועד הטפחות, בשאיפה למצוינות שתדבר אל השותפים והלקוחות.

היום חברת נדל"ן חכם היא חברה מצליחה, מכובדת ואיתנה, שנהנית ממוניטין מעולה ובצדק, ונחשבת למובילה במשק בענף הנדל"ן המשגשג. לאחר שכבר יותר מעשר שנים אנחנו גדלים בהתמדה ובשקדנות, ולאחר שהגשמנו את המטרות המקצועיות שהצבנו לנו בשנותינו הראשונות, נמשך להרחיב את פעילותנו בכל תחומי הנדלן.

בכוונתנו להמשיך בעשור השני לפעילותנו לצמוח, ולהנפיק את החברה בבורסה. כך נוכל לשתף בצמיחה הכלכלית משקיעים שיודעים לזהות הזדמנויות יציבות ומבטיחות לצמיחה ולקבלת תשואה בענף זה. זהו הישג שהגענו אליו בשקידה ובזכות החתירה שלנו למצוינות שבה אנחנו מבטיחים להמשיך לשביעות רצון כל שותפינו לדרך עד היום.

תמונה של בניין